Rumia na wesołoWiadomości

Jak dobrze zacząć dzień? Wiedzą o tym w SP nr 10 w Rumi!

Jak dobrze zacząć dzień? Wiedzą o tym w SP nr 10 w Rumi!
Reklama Reklama

Pani Katarzyna Naczk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi, znalazła jeden prosty sposób, by zdobyć serca swoich uczniów.


Uczniowie klasy II A w Szkole Podstawowej nr 10 w Rumi poznali dziś nową formę rozpoczęcia pełnego emocji dnia. Pani Katarzyna Naczk, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, w bardzo entuzjastyczny i żywiołowy sposób zaprezentowała im nowy “system” przywitań. Jego prezentacja, w formie nagrania wideo, została opublikowana na oficjalnym profilu szkoły na Facebooku i zdobyła już kilkadziesiąt polubień. Zobaczcie sami (pamiętajcie, żeby włączyć dźwięk):


Uczniowie po przekroczeniu progu klasy mają do wyboru cztery rodzaje powitania: uścisk (tradycyjny “misiaczek”), podanie dłoni, przybicie żółwika lub piątki. W kolejne dni każde dziecko będzie bohaterem dnia, z którym będą się witać koleżanki i koledzy. Ma to zacieśnić przyjacielskie więzy pomiędzy rówieśnikami. 🙂 “Innowacyjne” rozwiązanie już teraz dobyło uznanie wśród rodziców i sympatyków szkoły, którzy nie ukrywają rozbawienia w komentarzach pod filmem. “Ta pani jest extra. Nie do zastąpienia. Prosimy o więcej takich! 😄😄” – pisze Pani Agnieszka.

A jak Wy oceniacie całą sytuację? Stawiacie na tradycyjne metody, czy jednak w szkole potrzebne jest trochę luzu? Dajcie znać w komentarzach pod wpisem i na fanpage’u Tymczasem w Rumi.

Autor: Paweł Jałoszewski, źródło: SP nr 10 w Rumi

Reklama Reklama
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

3 komentarze

  1. Sciagniete i podpatrzone ze Stanow. Jedna nauczycielka w ten sposob witala sie sie z grupa przedszkolakow. Tylko zamiast zowika, byl radosny taniec.

    Ale pomysl na dobre kontakty, wiezi kolezenskie super. Przynajmniej, jakis nauczyciel z naszego rejonu poszedl w slady tej amerykanki. Niech pomysl, sie rozwija.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

66 − = 58