Dla mieszkańcaKomunikatyWiadomości

Jak dojechać z Rumi na plażę? Wracają wakacyjne połączenia ZKM Gdynia!

Jak dojechać z Rumi na plażę? Wracają wakacyjne połączenia ZKM Gdynia!
Reklama Reklama

Sezon letni czas zacząć! Od 20 czerwca do 1 września gdyński przewoźnik wprowadza zmiany w rozkładach jazdy. Na trasę powraca między innymi “plażowa” linia M!W związku z letnią przerwą w zajęciach dydaktycznych w szkołach, od 20 czerwca do 1 września 2019 r. nie będą funkcjonować linie “szkolne” 244, 265 i 272, a na liniach R, 141, 159 i 288 będą obowiązywać rozkłady jazdy ważne w okresie letnich wakacji szkolnych (w dni wolne od nauki szkolnej). Na pozostałych liniach nie będą wykonywane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literami “s” lub “X”, zamiast tego będą wykonywane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literami “w” lub “L”. 

Od 20 czerwca (czwartek) do 1 września (niedziela) 2019 r. uruchomiona zostaje sezonowa oferta gdyńskiej komunikacji miejskiej, obejmująca:

  • linię M do plaży w Rewie, funkcjonującą we wszystkie dni tygodnia w okresie wakacji;
  • linię 309 do plaży w Babich Dołach, funkcjonującą we wszystkie dni tygodnia w okresie wakacji;
  • linię 321 do plaż w Gdyni-Śródmieściu i Orłowie, funkcjonującą w niedziele i święta;
  • linię 365 do plaży w Rewie, funkcjonującą w soboty, niedziele i święta w okresie wakacji;
  • linię nocną N65 do Rewy. 

Linia pospieszna M

Linia pospieszna M będzie funkcjonować we wszystkie dni wakacji na trasie: Rumia Dworzec PKP – Rewa, przez Osiedle Janowo, Kazimierz, Dębogórze i Kosakowo.

Ceny biletów jednoprzejazdowych: normalny 4,20 zł, ulgowy 2,10 zł. Bilety te upoważniają do przesiadki przez 60 minut od momentu skasowania.

Rozkład jazdy M (kliknij)

źródło: ZKM Gdynia

Reklama Reklama

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

97 − = 95