Dla mieszkańcaWiadomości

Jak powstaje Podwórko Talentów NIVEA w Rumi? Zaglądamy na budowę!

Jak powstaje Podwórko Talentów NIVEA w Rumi? Zaglądamy na budowę!
Reklama Reklama

Minął ponad tydzień od rozpoczęcia prac związanych z powstaniem Podwórka Talentów NIVEA w Rumi. Zapowiedź budowy nowego placu zabaw rozbudziła spore oczekiwania wśród mieszkańców. Pomimo że nie jest on jeszcze skończony, warto podejrzeć, czego możemy się spodziewać. 🙂Jeśli jeszcze nie słyszeliście radosnej nowiny: przy Miejskim Domu Kultury w Rumi powstaje obiekt edukacyjno-rekreacyjny o wartości 250 tysięcy złotych! Wszystko dzięki wygranej w internetowym głosowaniu, w którym miasto otrzymało łącznie ponad 40 tysięcy głosów. Więcej o konkursie przeczytacie w jednym z poprzednich wpisów (kliknij).

Na nowym placu zabaw w Parku Starowiejskim w Rumi będzie można skorzystać ze specjalnych trzech stref: naukowej, artystycznej i sportowej. Dzieci, poprzez świetną zabawę, rozwiną swoją sprawność, wiedzę oraz wyobraźnię.

W obrębie placu powstaną m.in.:

  • huśtawka w kształcie bocianiego gniazda,
  • gra twister,
  • ścianka wspinaczkowa,
  • piaskownica naukowa,
  • mini-planetarium,
  • muzyczne tablice z bębnami czy scenka teatralna.

Jak zapowiadają urzędnicy, Podwórko Talentów Nivea w Rumi będzie do dyspozycji mieszkańców najprawdopodobniej jeszcze we wrześniu.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *