Imprezy, kultura i rozrywka

Letni house i zimne lody. Jeszcze więcej chilloutu w Rumi!

Letni house i zimne lody. Jeszcze więcej chilloutu w Rumi!
Reklama Reklama

Letni house i zimne i lody powrócą w tym roku do Parku Starowiejskiego w Rumi! Co więcej, Miejski Dom Kultury, zachęcony pozytywnym odbiorem wydarzenia przez mieszkańców w 2018 roku, zdecydował się rozbudować nieco imprezę i zwiększyć ilość eventów z dwóch do czterech. 🙂“Letni house i zimne i lody” to wydarzenie, które zadebiutowało w naszym mieście w sierpniu 2018 roku. Przed Miejskim Domem Kultury w Rumi powstała strefa relaksu, która umożliwiała nie tylko odprężenie się na leżakach i obserwację zachodzącego słońca, ale również tańce w rytm muzyki house, o której brzmienie zadbał profesjonalny DJ. Chętni mogli też skorzystać z oferty food trucków oraz sięgnąć po rodzinne gry planszowe.

Tak bawiliście i odpoczywaliście w zeszłym roku (“Letni house i zimne i lody” 2018):

Dopisała pogoda, dzięki czemu frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Wstępnie ustaliliśmy, że wydarzenie potrwa około dwóch godzin, ale liczba osób korzystających ze strefy nie malała, więc impreza się znacznie przedłużyła, co bardzo nas cieszy – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor MDK-u w Rumi.

Tegoroczne, kolejne spotkania z muzyką house i zimnymi lodami rozpoczną się już w lipcu. Wydarzenie odbędzie się w następujących terminach:

  • 11 lipca
  • 25 lipca
  • 8 sierpnia
  • 22 sierpnia

Miejski Dom Kultury czeka na Was od 18:00 do 22:00. Oprócz świetnej muzyki, serwowanej na żywo, na miejscu nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej. Swoje stoiska zapowiedzieli w tym roku m.in. Tadam Tadam, Dos Amigos czy U Lodziarzy.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *