Imprezy, kultura i rozrywkaKino letnie w Rumi

Kino Letnie w Rumi 2019. Mieszkańcy wybierają filmy!

Kino Letnie w Rumi 2019. Mieszkańcy wybierają filmy!
Reklama Reklama

W sierpniu do Rumi powróci Kino Letnie! O tym, jakie filmy zostaną wyświetlone podczas tegorocznej edycji zdecydują mieszkańcy w głosowaniu.Na oficjalnym profilu miasta na Facebooku rozpoczęło się typowanie filmów przeznaczonych dla dzieci i całych rodzin. Tytuły zostały dobrane tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Są to zarówno „świeże produkcje”, jak i klasyki gatunku. Listę kolejnych propozycji, przygotowaną z myślą o starszej widowni, poznamy wkrótce.

Wyświetlone zostaną trzy filmy, które zdobędą najwięcej głosów. Głosowanie zakończy się w piątek (5 lipca) w samo południe.

Lista propozycji dla dzieci:

  1. Spider-Man Uniwersum (2018) – Miles Morales po ukąszeniu przez radioaktywnego pająka staje do walki z nikczemnym Kingpinem. Pomogą mu w tym Spider-Menowie z innych wymiarów. (animacja, familijny, akcja)
  2. Biały Kieł (2018) – mieszaniec wilka i psa o imieniu Biały Kieł odłącza się od rodziny i przeżywa mnóstwo przygód z udziałem zwierząt oraz ludzi. (animacja, przygodowy)
  3. Piotruś Królik (2018) – królik wraz z rodziną mieszka nieopodal ogrodu warzywnego pana McGregora. Niepokorne i ciekawskie zwierzę każdego dnia podejmuje ryzyko, wkradając się na jego działkę, skąd wynosi pyszne warzywa. (animacja, familijny)
  4. Odlotowy Nielot (2018) – podczas nauki latania ptaszek o imieniu Ploey zostaje uprowadzony przez wiejskiego kocura. Aby przeżyć, musi dotrzeć do Rajskiej Doliny, a następnie podjąć ważną życiową decyzję. (animacja, przygodowy)
  5. Cudowny chłopak (2017) – chłopiec o imieniu Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd. (dramat, familijny, komedia)
  6. Gnomy rozrabiają (2017) – Chloe przeprowadza się z mamą do nowego miasta. Dom, w którym mieszka, skrywa jednak pewną tajemnicę… (animacja, komedia)
  7. Balerina (2016) – osierocona dziewczynka marzy, by zostać baletnicą. Ucieka z rodzinnej, wiejskiej Bretanii do Paryża, gdzie podaje się za kogoś innego i wstępuje do wielkiego świata opery. (familijny, przygodowy, animowany)
  8. Shrek (2001) – kultowa ekranizacja opowiadająca historię ogra samotnika, który by odzyskać swój dom, musi uratować piękną księżniczkę. (animacja, familijny, komedia)
  9. Akademia pana Kleksa (1983) – młody Adaś Niezgódka rozpoczyna edukację w tajemniczej Akademii. Szkołę prowadzi czarodziej – Pan Kleks. (fantasy, familijny)

Głosowanie trwa w komentarzach pod tym postem: https://www.facebook.com/424452491067543/posts/1171579959688122/.


Reklama Reklama

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.