Imprezy, kultura i rozrywkaKino letnie w Rumi

Kino Letnie w Rumi: Bohemian Rhapsody (10.08.2019)

Kino Letnie w Rumi: Bohemian Rhapsody  (10.08.2019)
Reklama Reklama

W sierpniu do Rumi powraca Kino Letnie! W najbliższą sobotę (10 sierpnia) zostanie wyświetlony film “Bohemian Rhapsody”, czyli amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera, opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen i jego frontmana – Freddiego Mercury’ego.Film w 2019 roku zdobył dwa Złote Globy – w kategoriach „najlepszy film dramatyczny” oraz „najlepszy aktor w filmie dramatycznym” (Rami Malek) oraz dwie nagrody BAFTA w kategorii „najlepszy aktor” i „najlepszy dźwięk w filmie”[14]. Otrzymał także cztery Oscary – za najlepszy montaż, najlepszy dźwięk, najlepszy montaż dźwięku oraz dla najlepszego aktora pierwszoplanowego (Rami Malek). Był on ponadto nominowany do tej nagrody w kategorii “najlepszy film”.

“Bohemian Rhapsody” (10.08.2019) – park Starowiejski, godz. 20:45

Zobacz zwiastun:

Kino Letnie w Rumi 2019

O tym, jakie filmy zostaną wyświetlone podczas kina plenerowego w Rumi zadecydowali mieszkańcy w internetowym głosowaniu. W piątek (5 lipca) na oficjalnym profilu miasta na Facebooku zakończyło się typowanie filmów przeznaczonych dla dzieci i całych rodzin. Z kolei w poniedziałek (8 lipca) poznaliśmy tytuły przeznaczone dla starszej publiczności. Seanse będą się odbywać w sierpniowe piątki i soboty w Parku Starowiejskim i Parku Żelewskiego. Pełny repertuar znajdziecie tutaj.

opis filmu i zdjęcia: materiały dystrybutora / wikipedia.org


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 1 =