Imprezy, kultura i rozrywkaKino letnie w Rumi

Kino Letnie w Rumi: Cudowny Chłopak (9.08.2019)

Kino Letnie w Rumi: Cudowny Chłopak (9.08.2019)
Reklama Reklama

W sierpniu do Rumi powraca Kino Letnie! Jako pierwszy zostanie wyświetlony film “Cudowny Chłopak”, czyli ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie.Opis filmu:

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

  • reżyseria: Stephen Chbosky
  • gatunek: komediodramat
  • produkcja: USA
  • obsada: Jacob Tremblay, Julia Roberts, Owen Wilson
  • premiera: 19 stycznia 2018 (Polska)

Trailer:

Cudowny chłopak (9.08.2019, piątek) – Park Starowiejski, godz. 20:45.

Uwaga! W przypadku wystąpienia intensywnych opadów deszczu seans może zostać przeniesiony do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Reklama Reklama

Kino Letnie w Rumi 2019

O tym, jakie filmy zostaną wyświetlone podczas kina plenerowego w Rumi zadecydowali mieszkańcy w internetowym głosowaniu. W piątek (5 lipca) na oficjalnym profilu miasta na Facebooku zakończyło się typowanie filmów przeznaczonych dla dzieci i całych rodzin. Z kolei w poniedziałek (8 lipca) poznaliśmy tytuły przeznaczone dla starszej publiczności. Seanse będą się odbywać w sierpniowe piątki i soboty w Parku Starowiejskim i Parku Żelewskiego. Pełny repertuar znajdziecie tutaj.

opis filmu i zdjęcia: materiały dystrybutora


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *