Imprezy, kultura i rozrywkaKino letnie w Rumi

Kino Letnie w Rumi: Green Book (17.08.2019)

Kino Letnie w Rumi: Green Book (17.08.2019)
Reklama Reklama

W sierpniu do Rumi powraca Kino Letnie! W sobotę (17 sierpnia) zostanie wyświetlony film “Green Book”, czyli amerykański komediodramat z 2018 r., opowiadający opartą na faktach historię pianisty Dona Shirleya, oraz jego kierowcy i ochroniarza – Tony’ego Vallelongi.Dzieło zostało wyróżnione w 2018 roku Oscarami dla najlepszego filmu, za scenariusz oryginalny i dla najlepszego aktora drugoplanowego (Mahershala Ali).

Reżyseria: Peter Farrelly,
Scenariusz: Peter Farrelly, Brian Heyes Currie, Nick Vallelong
W rolach głównych: Viggo Mortensen jako Frank „Tony Wara” oraz Vallelonga Mahershala Ali jako Don Shirley
Data premiery: 11 września 2018 r.

Green Book (17.08.2019) – park Starowiejski, godz. 20:45

Zobacz zapowiedź:

Kino Letnie w Rumi 2019

O tym, jakie filmy zostaną wyświetlone podczas kina plenerowego w Rumi zadecydowali mieszkańcy w internetowym głosowaniu. W piątek (5 lipca) na oficjalnym profilu miasta na Facebooku zakończyło się typowanie filmów przeznaczonych dla dzieci i całych rodzin. Z kolei w poniedziałek (8 lipca) poznaliśmy tytuły przeznaczone dla starszej publiczności. Seanse będą się odbywać w sierpniowe piątki i soboty w Parku Starowiejskim i Parku Żelewskiego. Pełny repertuar znajdziecie tutaj.

źródło: materiały dystrybutora / wikipedia.org


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

39 − 31 =