Sport i zdrowie

Kolejna gala MMA w Rumi! Time of Masters IV: Powrót Królów.

Kolejna gala MMA w Rumi! Time of Masters IV: Powrót Królów.
Reklama Reklama

Jak się okazuje, Mistrzostwa Pomorza Amatorskiego MMA K1 Submission Only to nie jedyne zawody w sztukach walki, jakie zobaczymy w najbliższym czasie na hali MOSiR Rumia.

Po raz czwarty federacja Time Of Masters zaprasza na niesamowite sportowe widowisko- zawodową gale MMA i K1 “Powrót Królów”! 29 czerwca na hali widowiskowo-sportowej w Rumi w iście królewski sposób zostanie stoczonych 10 zawodowych pojedynków w formule MMA i K1. Czołowi zawodnicy z Pomorza oraz reszty Polski stoczą swoje pojedynki w oktagonie. Nie zabraknie wielkich powrotów na scenę MMA oraz kilku pojedynków z udziałem zawodników którzy już w przeszłości walczyli na galach federacji Time Of Masters.

Przewidzianych jest wiele atrakcji m.in wielkie otwarcie, pokazy pojedynków rycerskiego MMA, występy gwiazd oraz goście specjalni ze świata MMA i K1. Szykują się niesamowite emocje które na długo pozostaną w pamięci widzów zgromadzonych na widowni.

Więcej informacji o karcie walk oraz biletach już niebawem.

Informacja prasowa organizatora (zdjęcie tytułowe: Dorota Kozakiewicz Lejderman)

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *