Imprezy, kultura i rozrywka

Koncert i argentyńskie tango w Stacji Kultura

Koncert i argentyńskie tango w Stacji Kultura
Reklama Reklama

Stacja Kultura zaprasza na walentynkowy koncert pt. „Tango” w wykonaniu Doroty Lulki i kwartetu Milonga Baltica. Jego dopełnieniem będzie pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu Oliwii Otto i Damiana Thompsona.


„Tango” to koncert najpiękniejszych tang argentyńskich, między innymi „La Cumparsita”, „Volver” czy „Libertango”, wybawiony z trywialności dzięki osobowości artystów i polskim tekstom. Niepowtarzalny klimat tego koncertu buduje fascynujący głos wokalistki i wirtuozeria zespołu. Interpretacje Doroty Lulki i kwartetu Milonga Baltica są porywające i posiadają walor autentyczności. Koncert to niepowtarzalna wycieczka po i historii i świecie tanga. Członkowie grupy to nie tylko wirtuozi, ale przede wszystkim miłośnicy tanga co sprawia, że ich muzyka staje się jeszcze bardziej autentyczna.

Kwartet Milonga Baltica zagra w składzie: Paweł A. Nowak – bandoneon, Łukasz Perucki – skrzypce, Paweł Zawada – fortepian, Sebastian Wyszyński – kontrabas.

Koncert „Tango” – Dorota Lulka & Milonga Baltica
Stacja Kultura 13.02.2019 o godz. 18.30

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *