Imprezy, kultura i rozrywka

Koncert “Moc Miłości” w Rumi. Lirycznie, romantycznie i…zabawnie!

Koncert “Moc Miłości” w Rumi. Lirycznie, romantycznie i…zabawnie!
Reklama Reklama

Koncert Zespołu Wokalnego „MUZAika” to propozycja Miejskiego Domu Kultury w Rumi na czwartkowy wieczór. Podczas występu będziemy mieli okazję posłuchać covery z repertuaru gwiazd polskiej i światowej estrady.


Działający w ramach sekcji muzycznej MDK w Rumi zespół wokalny „MUZAika” został założony w listopadzie 2011 roku. Jego dyrygentem i jednocześnie kierownikiem artystycznym jest Marzena Graczyk. Wcześniej na łamach bloga mogliście go poznać między innymi poprzez własną interpretację światowego hitu Louisa Armstronga pt. „What a Wonderful World”. 🙂

Zobacz: Jaki piękny jest ten świat! Rumski zespół nagrał cover światowego hitu.

Podczas czwartkowego występu “MUZAika” zaprezentuje piosenki o miłości, które przeplatane będą fragmentami poezji. Najstarsze wśród przygotowanych utworów pochodzą z repertuaru Hanki Ordonówny, ale w programie koncertu znalazło się miejsce także dla nowszych przebojów autorstwa m.in. Elvisa Presleya, Louisa Armstronga czy Nat King Cola. Jak obiecuje zespół, będzie romantycznie, wzruszająco i…zabawnie! Dla wszystkich słuchaczy „MUZAika” przygotowała także drobne niespodzianki.

Koncert odbędzie się 7 marca 2019 r. (czwartek), w godz. 18:30-19:30, w Miejskim Dom Kultury w Rumi. Wstęp wolny!

Autor: Paweł Jałoszewski, zdjęcie tytułowe: materiały promocyjne.


Reklama Reklama
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *