Imprezy, kultura i rozrywka

Krzysztof Skiba odwiedzi Rumię

Krzysztof Skiba odwiedzi Rumię
Reklama Reklama

Znany ze swojego niepokornego charakteru satyryk i wokalista zespołu Big Cyc: Krzysztof Skiba wystąpi 8 marca w Miejskim Domu Kultury w Rumi. Podczas spotkania będzie omawiał swoją książkę pt. “Skiba. Ciągle na wolności”.

“Autobiografia łobuza”

Krzysztof Skiba to muzyk, wokalista, autor tekstów, satyryk, publicysta, aktor, konferansjer, artysta rozrywkowy…Można by tak było wymieniać i wymieniać. Członka zespołu Big Cyc najlepiej określa przydomek “człowiek-orkiestra”. W swojej autobiografii “Skiba. Ciągle na wolności” rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika. Zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach 80., kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

krzysztof skiba rumia, wydarzenie, spotkanie

Spotkanie z artystą odbędzie się 8 marca, w Miejskim Domu Kultury w Rumi (ul. Mickiewicza 19). Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny!

Autor: Paweł Jałoszewski, zdjęcia: facebook.com, mat. promocyjne

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *