Wiadomości

Marzec w Rumi – najciekawsze wydarzenia w hali MOSiR Rumia!

Marzec w Rumi – najciekawsze wydarzenia w hali MOSiR Rumia!
Reklama Reklama

Poznaliśmy najciekawsze atrakcje zaplanowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi na marzec 2019 roku. Oto te, które (według mnie) będą najciekawsze z punktu widzenia mieszkańca. 🙂


2.03.2019 Występ kabaretu Neonówka

Kabaret Neonówka wystąpi w Rumi!

Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” kabaret Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. W najnowszym programie „Żywot Mariana” zespół prezentuje losy statystycznego Mariana- od narodzin, aż po jego kres. Organizatorzy opisują spektakl jako zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i…zmuszający do przemyśleń. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”.

Zobacz więcej.

3.03.2019 Bieg Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bieg Tropem Wilczym Rumia
fot. rumia.eu

Tegoroczny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” odbędzie się w ponad 360 miastach w całej Polsce oraz zagranicą. Jego celem jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat. Jest to wydarzenie bez rywalizacji sportowej, dlatego w biegu może wziąć udział każda osoba, bez względu na wiek.

Zobacz więcej.

23-24.03.2019 Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

mistrzostwa polski fts 2019 rumia, taniec, zawody, tancerze, hala mosir rumia, wydarzenia
fot. Studio PM Fotografia, rumia.eu

Tancerze wystartują w aż 7-miu kategoriach: Juniorzy 12-14 lat, Młodzież 16-18 lat, Młodzież Starsza 16-21 lat, Dorośli pow. 18 lat, Senior I, Senior II, Senior III. Młodsze kategorie zaprezentują się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi, który będzie odbywał się przy Mistrzostwach Polski. W tym roku nie zabraknie niespodzianek. Niedzielną Galę Wieczorną Mistrzostw poprowadzi dobrze wszystkim znana jurorka Tańca z Gwiazdami – Iwona Szymańska-Pavlović.

Reklama Reklama

Zobacz więcej.

31.03.2019 Halowy Puchar Polski Strongman Rumia 2019

fot. Paweł Jałoszewski / TymczasemWRumi.pl

W czerwcu 2018 roku na obiekcie MOSiR Rumia odbyły się Ogólnopolskie Zawody StrongMan Służb Mundurowych. Wówczas sędzią specjalnym zawodów był najsilniejszy człowiek świata – Mariusz Pudzianowski. Czy i tym razem odwiedzi nasze miasto, a emocje będą tak samo duże? To pierwsza tego typu impreza halowa w Rumi! Więcej informacji – wkrótce!

Autor: Paweł Jałoszewski, źródło: MOSiR Rumia.

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + = 12