Miejski Dzień Dziecka w Rumi – Festiwal Dmuchańców

Świętujmy Dzień Dziecka w Rumi! W tym roku wydarzenie zostanie zorganizowane na boisku wielofunkcyjnym przy ul. Bukowej. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych oraz innych atrakcjach przewidzianych w ramach „Festiwalu Dmuchańców”. Wstęp wolny!

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin! 🙂

Miejski Dzień Dziecka w Rumi

W niedzielę (5 czerwca) na boisku wielofunkcyjnym przy ul. Bukowej w Rumi odbędzie się „Festiwal Dmuchańców”. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa około czterech godzin.

Wszystkie nadmuchiwane atrakcje będą dostępne dla mieszkańców za darmo. Jedynym warunkiem skorzystania z nich jest zdobycie kompletu pieczątek w towarzyszących imprezie konkurencjach sportowych. 🙂 Po pomyślnym przejściu wszystkich konkurencji, każdy uczestnik zdobywa opaskę, która zapewni mu wstęp na „dmuchańce”.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Festiwal Dmuchańców w Rumi – czego jeszcze mogą spodziewać się mieszkańcy?

Podczas wydarzenia Festiwal Dmuchańców w Rumi będą także dostępne (już odpłatnie): kramy z zabawkami i gadżetami oraz strefa gastronomiczna, a w niej przekąski i napoje – wata cukrowa, popcorn, gofry, lody, frytki, stripsy i lemoniada.

Reklama Reklama

Organizatorem wydarzenia Rugby Club Arka Rumia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi. Partner: UM Rumia. Sponsor: Euro Styl.

Inne wydarzenia w Rumi zaplanowane na Dzień Dziecka:

https://tymczasemwrumi.pl/2022/05/25/dzien-dziecka-w-rumi-janowie/
https://tymczasemwrumi.pl/2022/05/23/dzien-otwarty-strefy-dla-was/
https://tymczasemwrumi.pl/2022/05/05/swieto-kolorow-ponownie-w-rumi/

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Imprezy i wydarzenia w Rumi

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Rekreacja, sport i zdrowie

Kategoria “Sport i zdrowie” to wydarzenia sportowe, sportowe sukcesy mieszkańców Rumi, aktualności na temat rumskich klubów, a także ich historia. Wszystko dla fana lokalnego sportu!

Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie na blogu, zapraszam do działu: KONTAKT.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *