Wiadomości

Miłosne hymny w I LO w Rumi

Miłosne hymny w I LO w Rumi
Reklama Reklama

Za nami VIII edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Miłosnej ,,Miłość niejeden zna język”. W murach Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Rumi wystąpili uczestnicy z 4 szkół ponadgimnazjalnych powiatu wejherowskiego.


Komisja konkursowa wysłuchała 18 utworów w kategorii solista, oraz 4 w kategorii zespół. Każdy uczestnik wykonywał dwa utwory: 1 w języku polskim i 1 w języku obcym. Podczas konkursu można było usłyszeć piosenki w języku niemieckim, angielskim i francuskim. Występom młodych wokalistów przysłuchiwali się zaproszeni goście ze Starostwa Powiatowego w Wejherowie: Jacek Thill, Ludwik Zegzuła, Jolanta Król, Leszek Winczewski, a także dyrektor PZPOW w Wejherowie – Andrzej Byczkowski i dyrektor Muzeum Piśmiennictwa w Wejherowie – Tomasz Fopke.

fot. LO nr 1 w Rumi

Ostatecznie, jury przyznało dwa pierwsze miejsca: dla Sandry Mazurek z PZS nr 1 w Rumi (znanej już Wam z poprzednich wpisów) oraz dla Karoliny Teclaf z PZS nr 3 w Wejherowie. Na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Bauza z PZS 2 w Wejherowie.

fot. facebook.com/powiatwejherowski

Autor: Paweł Jałoszewski, źródło: LO nr 1 w Rumi, Powiat Wejherowski

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *