Imprezy, kultura i rozrywka

Mistrzostwa Polski FTS po raz kolejny w Rumi!

Mistrzostwa Polski FTS po raz kolejny w Rumi!
Reklama Reklama

Świetna wiadomość dla miłośników rytmicznych ruchów ciała i fanów efektownych zawodów tanecznych na żywo. W marcu w Rumi odbędą się Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach! Imprezę będziemy mogli obejrzeć na hali MOSiR w Rumi. 

zdjęcie tytułowe: Studio PM Fotografia, rumia.eu


Tancerze wystartują w aż 7-miu kategoriach: Juniorzy 12-14 lat, Młodzież 16-18 lat, Młodzież Starsza 16-21 lat, Dorośli pow. 18 lat, Senior I, Senior II, Senior III. Młodsze kategorie zaprezentują się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi, który będzie odbywał się przy Mistrzostwach Polski.


Główną atrakcją i punktem zawodów będzie oczywiście wieczorna Gala Mistrzostw Polski. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, zaprezentują się na niej finaliści Mistrzostw Polski, czyli najlepsze Pary z całego kraju. W tym roku nie zabraknie niespodzianek. Niedzielną Galę Wieczorną Mistrzostw poprowadzi dobrze wszystkim znana jurorka Tańca z Gwiazdami – Iwona Szymańska-Pavlović.

Wydarzenie odbędzie się 23 i 24 marca 2019 roku, na Hali MOSIR w Rumi (ul. Mickiewicza 49). Start: godz. 10:00, Gala wieczorna: 18:30. Bilet całodniowy kosztuje 30 złotych.

Autor: Paweł Jałoszewski

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *