Imprezy, kultura i rozrywka

Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach

Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach
Reklama Reklama

Najlepsze pary taneczne z całego kraju w miniony weekend (23 i 24 marca) prezentowały swoje umiejętności w Rumi. Wszystko w ramach Mistrzostw Polski FTS w 10 Tańcach, które odbywały się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Głównymi atrakcjami wydarzenia organizowanego przez studio Creative Dance, oprócz sportowych zmagań, były wieczorne gale oraz obecność wieloletniej tancerki oraz telewizyjnej osobowości – Iwony Pavlović.

fot. rumia.eu

Pary taneczne rywalizowały w siedmiu kategoriach: juniorzy 12-14 lat, młodzież 16-18 lat, młodzież starsza 16-21 lat, dorośli powyżej 18 lat, senior I, senior II oraz senior III. Przedstawiciele młodszych kategorii zaprezentowali swoje umiejętności podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, który odbył się w ramach mistrzostw.

fot. rumia.eu

Podczas sobotnich zawodów wśród seniorów najlepsi okazali się Ewa i Mieczysław Cichy z Rumi. Natomiast w niedzielnym konkursie na zwycięstwo w tej samej kategorii wiekowej zasłużyli Róża i Tomasz Kucharczyk z Warszawy. Z kolei Nikola Ziętowska i Maciej Kloskowski z Sopotu pokonali konkurencję w Mistrzostwach Polski FTS Młodzieży Starszej. Pełne wyniki można znaleźć na tej stronie.

Prezentujemy relację filmową🎥 z Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach💃🏽🕺, których organizatorem jest Creative Dance…

Geplaatst door Miasto Rumia op Maandag 25 maart 2019

źródło: Urząd Miasta Rumi

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 29 = 34