Imprezy, kultura i rozrywka

Nowy dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi poszukiwany

Nowy dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi poszukiwany
Reklama Reklama

W zeszłym tygodniu miasto ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Termin składania ofert mija w marcu.


Miejski Dom Kultury w Rumi realizuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury, wychowania poprzez sztukę, edukacji kulturalnej, turystyki oraz zbieractwa i kompletowania dokumentów historycznych oraz wytworów kultury materialnej dotyczących miasta i regionu.


Dotychczas funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Rumi pełniła
Agnieszka Skawińska, która w lutym 2016 r. zastąpiła odchodzącego na emeryturę
Ludwika Bacha. fot. MDK Rumia

Zgodnie z ogłoszeniem, oprócz spełnienia standardowych wymogów formalnych, kandydat na dyrektora jednostki musi m.in.:

  • posiadać umiejętności organizacyjno-menadżerskie, doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz minimum 3-letni staż pracy na stanowisku związanym z działalnością kulturalną, oświatową, artystyczną lub pedagogiczną,
  • posiadać doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi, w tym w realizacji projektów z dziedziny kultury,
  • mieć predyspozycje do organizowania i prowadzenia przedsięwzięć promocyjnych związanych z działalnością kulturalną i twórczością artystyczną, posiadać umiejętność pracy z grupami dziecięcymi, młodzieżowymi i artystycznymi.

Pełne wymagania oraz regulamin konkursy zostały opisane w ogłoszeniu dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rumi. Swoje oferty kandydaci mogą składać do 4 marca br.

Autor: Paweł Jałoszewski, zdjęcie tytułowe: MDK Rumia.

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *