Dla mieszkańca

Nowy punkt i częstsze kontrole autokarów

Nowy punkt i częstsze kontrole autokarów
Reklama Reklama

Jak co roku w związku ze zbliżającym się okresem wypoczynku letniego i wzrostem zainteresowania kontrolami autokarów przewożących dzieci i młodzież na różnego rodzaju wycieczki, wejherowska Policja wyszła z inicjatywą zorganizowania stałego punktu kontroli autokarów przewożących dzieci.


Od 1 czerwca 2019 roku Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie wyznaczyła stały, codzienny punkt kontroli autokarów na dodatkowej jezdni, równoległej do Drogi Krajowej nr 6 w Wejherowie. Punkt został wyznaczony na 291,5 km drogi, jadąc w kierunku miejscowości Bolszewo. Kontrole będą się odbywać po wcześniejszym zgłoszeniu, co najmniej 24 godziny przed planowaną kontrolą.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem faksu na nr 58 672 97 46 (odbierane są całodobowo) lub mailem na adres komenda.wejherowo@gd.policja.gov.pl , które odbierane są tylko w godzinach pracy sekretariatu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30). W zgłoszeniu należy podać planowaną godzinę, na którą autokar podjedzie do stałego punktu kontroli wraz z nr kontaktowym do zgłaszającego.

źródło: Komenda Powiatowa Policji / Pixabay.com


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *