Sport i zdrowie

Orkan prawdopodobnie znów zagra w Rumi!

Orkan prawdopodobnie znów zagra w Rumi!
Reklama Reklama

Na oficjalnym profilu MOSiR Rumia pojawiła się dziś bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kibiców lokalnej piłki nożnej. MKS ORKAN Rumia prawdopodobnie otrzyma warunkową zgodę na rozgrywanie meczów rundy wiosennej na boisku MOSIR przy ul. Wrocławskiej!

Ze względu na trwający remont na Stadionie Miejskim w Rumi, w sezonie 2018/2019 Orkan mecze w roli gospodarza rozgrywał dotychczas na stadionie w pobliskiej Redzie. Rumianie zakończyli rundę jesienną IV ligi na przedostatnim, 18 miejscu w tabeli.

Zobacz: MKS Orkan Rumia – o klubie

Wczoraj odbyło się spotkanie przedstawicieli Orkana oraz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej mające na celu wstępne uzgodnienie szczegółów. Ostateczna decyzja ma zapaść już niebawem. Jest to o tyle ciekawa kwestia, że na boisku przy ul. Wrocławskiej swoje spotkania i treningi rozgrywają już OKS Janowo i RC Arka Rumia. Sytuacja wymagałaby precyzyjnego dopasowania harmonogramów.

Pierwsze mecze rundy wiosennej Pomorski Związek Piłki Nożnej zaplanował na 2 i 3 marca 2019 roku (sobota-niedziela). Rywalem niebiesko-żółto-czerwonych w 19. kolejce będzie Jantar Ustka, z którym rumianie przegrali w pierwszym spotkaniu 3:4.

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *