Imprezy, kultura i rozrywka

Pani Zima idzie! Rodzinne warsztaty teatralne.

Pani Zima idzie! Rodzinne warsztaty teatralne.
Reklama Reklama

Stacja Kultura zaprasza 07.12.2019 o 12:00 na “Pani Zima idzie!” – rodzinne warsztaty teatralne poezją podszyte.Z czym kojarzy się zima? Jak ją czujemy w ciele? Czy Pani Zima zmieniła się na przestrzeni lat? W grudniowe popołudnie zajmiemy się snuciem zimowych opowieści. Wspólnie przeczytamy znane i nieznane wiersze związane z tą porą roku, postaramy się nadać im sceniczne życie. Prosimy ubrać się w swobodny strój, zapakować ze sobą dobry nastrój i nastawić się na przygodę!

Warsztaty “Pani Zima idzie!”. 07.12.2019 o godzinie 12:00. Stacja Kultura w Rumi. Wstęp wolny! Wymagane zgłoszenie uczestnictwa na adres: zapisy@bibliotekarumia.pl. Czas trwania zajęć wynosi 90 minut. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata.

Prowadząca zajęcia: Weronika Łucyk – absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru, jest również absolwentką Szkoły Dramatu, współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim z pedagogiki teatru. Pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne dla widzów w różnym wieku w oparciu o autorskie scenariusze (m.in. familijne warsztaty w ramach LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI).

Zobacz więcej:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *