Imprezy, kultura i rozrywkaKino letnie w RumiWiadomości

Pierwsze seanse kina letniego za nami!

Pierwsze seanse kina letniego za nami!
Reklama Reklama

Za nami dwie pierwsze projekcje plenerowego kina w Rumi. W miniony weekend chętni mogli obejrzeć na dużym ekranie filmy pt. „Cudowny chłopak” oraz „Bohemian Rhapsody”. Oba seanse przyciągnęły po kilkaset osób.


Sierpniowy cykl plenerowego kina rozpoczął się w miniony piątek (9 sierpnia) na terenie parku Starowiejskiego. Tego wieczoru równo o godzinie 20:45 rozpoczęła się projekcja filmowej opowieści o chłopcu, który od urodzenia ma zdeformowaną twarz, ale chce udowodnić rówieśnikom, że wygląd to nie wszystko. Natomiast w sobotę (10 sierpnia), o tej samej porze i w tym samym miejscu, fani zespołu Queen mieli okazję prześledzić muzyczną historię tej legendarnej grupy rockowej.

Do końca miesiąca – w każdy piątek i sobotę – wyświetlonych zostanie jeszcze 6 filmów. Będą to kolejno: „Biały Kieł”, „Green Book”, „Najlepszy”, „Nasze najlepsze wesele”, „Balerina” oraz „Kręcisz mnie”. Projekcje będą się odbywać na terenie jednego z dwóch miejskich parków: Starowiejskim lub Żelewskiego, a w przypadku wystąpienia intensywnych opadów deszczu mogą zostać przeniesione do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Pełny repertuar Kina Letniego 2019 w Rumi oraz wszystkie niezbędne szczegóły znajdziecie tutaj (kliknij).

źródło: informacja prasowa Urzędu Miasta Rumi


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *