Imprezy, kultura i rozrywkaSport i zdrowieWiadomości

Puchar Europy Strongman Rumia 2020: Polska vs Ukraina

Puchar Europy Strongman Rumia 2020: Polska vs Ukraina
Reklama Reklama

W Rumi odbędą się kolejne już w ostatnich latach zawody strongman! Tym razem w Małym Trójmieście Kaszubskim dojdzie do starcia reprezentacji Polski i Ukrainy.Puchar Europy Strongman Rumia 2020 obędzie się 28 marca 2020 roku (sobota), o godzinie 15:00. Na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji MOSIR Rumia zobaczymy zmagania reprezentacji Polski, w składzie: Konrad Karwat, Maciej Hirsz, Marek Włodarczyk oraz reprezentacji Ukrainy: Pavlo Kordiyaka, Yuriy Ohonovskyi i Oleksandr Kocherhin.

Puchar sędziują Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus, których możesz kojarzyć m.in. z programu Googlebox: Przed telewizorem. 🙂 Podczas zawodów odbędą się licytacje charytatywne dla Mariusza Zielke. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza miasta Rumia – Michała Pasiecznego. Wstęp wolny!

Zobacz:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *