Wiadomości

“Rekord dla Niepodległej” w szkołach w Rumi

“Rekord dla Niepodległej” w szkołach w Rumi
Reklama Reklama

Ponad 4,8 mln uczniów i prawie 470 tys. nauczycieli i pracowników oświaty zgłosiło swój udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”. Wśród uczestników znalazły się także dzieci i młodzież z rumskich szkół i przedszkoli, które wraz z opiekunami dziś o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewały cztery zwrotki “Mazurka Dąbrowskiego”. Tego dnia obowiązywał strój galowy.W wydarzeniu organizowanym przez MEN oraz działają przy nim Radę Dzieci i Młodzieży wzięło udział ponad 24 tys. przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych. Zgłoszenia były przyjmowane do czwartku do godziny 12.00.

Grafika zachęcająca do wzięcia udziału w konkursie. Treść: "Minister Edukacji Narodowej wraz z Radą Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają szkoły do świętowania „DNIA DLA NIEPODLEGŁEJ” i wspólnego śpiewania hymnu narodowego, 9 listopada 2018 r. o godz. 11:11. Pobijmy razem „Rekord dla Niepodległej!""
“Minister Edukacji Narodowej wraz z Radą Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają szkoły do świętowania „DNIA DLA NIEPODLEGŁEJ” i wspólnego śpiewania hymnu narodowego, 9 listopada 2018 r. o godz. 11:11. Pobijmy razem „Rekord dla Niepodległej!””

Materiały wideo

W swoim komunikacie organizatorzy zachęcali do dokumentowania bicia rekordu i umieszczania zdjęć oraz filmów z akcji na swoich stronach internetowych oraz profilach na portalach społecznościowych z wykorzystaniem hashtagu: #RekordDlaNiepodległej.
Jeśli jesteś w posiadaniu nagrania lub zdjęć z wydarzenia, proszę o kontakt pod adresem: tymczasemwrumi@gmail.com lub oznaczenie go na mediach społecznościowych dodatkowym hashtagiem: #TymczasemWRumi.
Postaram się umieścić je na fanpage’u i w niniejszym artykule. 🙂
 

Udział w akcji “Rekord dla Niepodległej” to tylko część z wielu zajęć, które zostały zaplanowane w okresie zbliżającego się 11 listopada. Na zdjęciu uczniowie klas pierwszych i drugich SP nr 4 im. Janusza Korczaka w Rumi wspólnie przygotowują tablicę przyozdobioną setką serc na stulecie niepodległości Polski. (Fot. sp4rumia.pl)

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

50 + = 56