Dla mieszkańcaInwestycjeWiadomości

Rumia Zagórze – rewitalizacja. Porozmawiajmy o zagospodarowaniu Góry Markowca!

Rumia Zagórze – rewitalizacja. Porozmawiajmy o zagospodarowaniu Góry Markowca!
Reklama Reklama

Stacja Kultura zaprasza na spotkanie “Rumia Zagórze Rewitalizacja! W poszukiwaniu tożsamości miejsca”. Spotkanie poprowadzi dr inż. arch. Izabela Sykta, twórczyni nagrodzonego projektu rewitalizacji Zagórza, w tym zagospodarowania Góry Markowca.Gośćmi specjalnymi spotkania będą prof. Jadwiga Środulska-Wielgus i prof. Krzysztof Wielgus, architekci krajobrazu, znawcy tematyki architektury militarnej, którzy opowiedzą o “Zabytkach fortyfikacji nowożytnej i najnowszej jako szansie dla innowacyjnej gospodarki regionalnej”.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „100 tras edukacyjnych pomostem współpracy regionalnej. Koalicje dla Niepodległej”, realizowanego w ramach programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej” przez Fundację Wspierającą Prawidłowy Rozwój Dzieci i Młodzieży – „Rośnij Zdrowo.” Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Spotkanie “Rumia Zagórze Rewitalizacja! W poszukiwaniu tożsamości miejsca”. 15.11.2019 o godz. 18:00. Stacja Kultura w Rumi (ul. Starowiejska). Wstęp wolny!

Zobacz więcej:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.