Imprezy, kultura i rozrywkaWiadomości

Rumska Szafa Otwarta powraca!

Rumska Szafa Otwarta powraca!
Reklama Reklama

Przed nami kolejna edycja Rumskiej Szafy Otwartej! Wielka wyprzedaż z szaf i szafek mieszkańców Rumi odbędzie się 4 czerwca (w sobotę) na boisku przy ul. Bukowej.

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin! 🙂 💛❤️

Rumska Szafa Otwarta 2022 – okazja dla łowców perełek!

Rumska Szafa Otwarta to dla wystawców okazja do spieniężenia rzeczy, które od pewnego czasu zalegają w szafie, piwnicy czy na strychu, a wciąż są one w dobrym stanie. Mogą to być m.in. ubrania, biżuteria, buty, sprzęt sportowy, zabawki, książki czy cokolwiek innego.

Pierwsza w 2022 roku Rumska Szafa Otwarta odbędzie się 4 czerwca (sobota) w godzinach od 10:00 do 16:00 na boisku przy ul. Bukowej. Jak zwykle na “Szafie” – będzie można przeszperać szafy, szafki i szuflady rumian (a kto wie, może i garaże :)). Wydarzenie to także okazja do nabycia lokalnego rękodzieła i wspomagania działalności charytatywnej, m.in. Stowarzyszenia Pomóż Sąsiadowi.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych – SLA RUMIA, MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie Pomóż Sąsiadowi oraz Cafe Kwadrat Rumia.

Rumska Szafa Otwarta 2022 – nabór wystawców

Podczas wydarzenia Rumska Szafa Otwarta sprzedawać mogą tylko zarejestrowani wcześniej wystawcy. Jeśli ktoś zapisał się na wcześniejszą edycję, która się nie odbyła (w 2020 lub 2021 roku) – w najbliższych dniach może spodziewać się maila z prośbą o potwierdzenie udziału w roli wystawiającego. Wkrótce ruszy także uzupełniający nabór wystawców. Szczegóły zostaną udostępnione w najbliższych tygodniach.

Reklama Reklama

Dla kupujących – wstęp wolny!

Rumska Szafa Otwarta znów okazała się hitem! W minioną sobotę (11 maja) setki mieszkańców przewinęły się przez halę MOSiR Rumia, gdzie "z drugiej ręki" można było nabyć m.in. ubrania, dodatki, zabawki, starocie, książki i płyty.
Tak było na Rumskiej Szafie Otwartej w 2019 roku! (zdjęcia archiwalne)
Tak było na Rumskiej Szafie Otwartej w 2019 roku! (zdjęcia archiwalne)

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin! 🙂 💛❤️

https://tymczasemwrumi.pl/2022/05/12/co-oznaczaja-zolte-znaki-z-czolgiem-na-dk-nr-6-w-rumi-wyjasnienie/
Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 1 =