Rumia na wesoło

“Rumskie Memy”, czyli Rumia mniej poważnie

“Rumskie Memy”, czyli Rumia mniej poważnie
Reklama Reklama


Żyjemy w takich czasach, że nikomu już nie trzeba tłumaczyć czym jest “selfie” czy “mem“. Dziś memy towarzyszą nam praktycznie w każdej sferze wirtualnego życia. Ba! Nawet sama nazwa “Tymczasem w Rumi” pochodzi jeszcze z pierwotnych planów na fanpage, kiedy miał on istnieć właśnie jako platforma do publikacji śmiesznych obrazków o naszym mieście. “Tymczasem w…” miało odnosić do słynnych, komiksowych chmurek “Meanwhile in…”, znanych choćby z obrazkowych opowieści o Spidermanie.W dwa lata po uruchomieniu “Tymczasem w Rumi” stworzyłem jej satelitę, czyli Rumskie Memy. To dużo luźniejszy format, który pozwala mi odetchnąć od kolejnych wiadomości o dzikach w Rumi czy polityce. 🙂 Jak mówi motto strony: “Nic na poważnie, prawda?”. Obecnie RM mają ponad 1500 polubień na Facebooku i doczekały się nawet własnej serii:  “Czego nie mówią rumianie”.

Nie chcę zabrzmieć tutaj jak bufon, ale zaryzykuje stwierdzenie, że 90% memów o Rumi, które krążą po internecie, pochodzi właśnie z Tymczasem w Rumi i Rumskich Memów. 🙂


Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.