Rumia na wesołoWiadomości

Stranger Things w Stacji Kultura?

Stranger Things w Stacji Kultura?
Reklama Reklama

Stacja Kultura w Rumi opublikowała na swoim profilu facebookowym krótki film będący odpowiedzią na niedawną premierę trzeciego sezonu serialu Stranger Things. Możemy w nim poznać Drugą Stronę załogi rumskiej biblioteki.Stranger Things to amerykański serial internetowy, horror science-fiction, stworzony dla platformy Netflix. Akcja serialu osadzona jest w latach 80. w amerykańskim stanie Indiana, a formą i treścią nawiązuje do popkultury tamtego okresu, w tym m.in. do twórczości Stevena Spielberga, Johna Carpentera, Stephena Kinga, Roba Reinera, George’a Lucasa, Ridleya Scotta i Jamesa Camerona. Światowa premiera trzeciego sezonu serialu miała miejsce 4 lipca 2019 roku.

Druga Strona (Upside Down) to wykreowany w serialu świat alternatywny, będący mrocznym, dusznym i spotworniałym odbiciem świata ludzi. Jak udało się go przenieść na rumskie realia? Sprawdźcie i oceńcie sami:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *