Wiadomości

Tesco wycofuje się z Rumi

Tesco wycofuje się z Rumi
Reklama Reklama

10 stycznia firma Tesco Polska poinformowała swoich pracowników o planach zamknięcia 32 nierentownych sklepów. Na “czarnej liście” znalazł się lokal w Rumi, przy ulicy Wybickiego. Jak zapowiada firma, takie działania to część planu zmniejszania kosztów operacyjnych i poprawy konkurencyjności i zyskowności polskiego biznesu.“Stale analizujemy nasze placówki i podejmujemy odpowiednie decyzje, gdy nie widzimy możliwości poprawy rentowności sklepów. To decyzje trudne, ale niezbędne w sytuacji, gdy straty generowane przez te sklepy wpływają negatywnie na poziom zyskowności całej firmy w Polsce”. – informuje w komunikacie Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska.

Naszym priorytetem jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia dla koleżanek i kolegów, których dotyczyć będzie ten proces. Gdzie tylko to możliwe, będziemy starali się zaoferować inne, alternatywne stanowiska osobom skłonnym do zmiany miejsca czy stanowiska pracy” – dodaje.

Sklep Tesco w Rumi zostanie zamknięty 28 lutego 2019 roku.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

95 − = 86