Sport i zdrowie

To już prawie pewne! Orkan zagra wiosną przy Gdyńskiej!

To już prawie pewne! Orkan zagra wiosną przy Gdyńskiej!
Reklama Reklama

Wszystko wskazuje na to, że MKS ORKAN Rumia od kwietnia mecze w roli gospodarza będzie rozgrywał na boisku przy ul. Gdyńskiej! Pierwsze spotkanie w tej sprawie z przedstawicielami Pomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się w połowie stycznia. Od tego czasu, zgodnie z ustaleniami, zostały powiększone ławki z zadaszeniem dla zawodników rezerwowych oraz powstała trybuna dla kibiców. Przy współpracy z klubem, MOSiRowi udało się także wynająć kontener na zaplecze socjalne.

Ze względu na trwający remont na Stadionie Miejskim w Rumi, w sezonie 2018/2019 Orkan mecze w roli gospodarza rozgrywał dotychczas na stadionie w pobliskiej Redzie i na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Po 23 kolejkach rumianie zajmują przedostatnie, spadkowe 18 miejsce w tabeli, z 16 punktami. Dotychczas strzelili 25 bramek i stracili ponad dwa razy więcej (51).

Warto podkreślić, że na boisku przy ul. Gdyńskiej swoje spotkania i treningi rozgrywają również OKS Janowo i RC Arka Rumia, dlatego sytuacja wymaga precyzyjnego dopasowania harmonogramów. Pierwsze spotkanie Orkana przy ul. Gdyńskiej zaplanowano na 7 kwietnia, o godz. 15:00. Przeciwnikiem będzie Grom Nowy Staw.

Wiadomości na temat drużyny prowadzonej przez Patryka Maćkowiaka możecie śledzić pod tagiem:

MKS ORKAN RUMIA

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *