Imprezy, kultura i rozrywkaWiadomości

To oni tworzą WOŚP w Rumi! Podziękowania dla wolontariuszy

To oni tworzą WOŚP w Rumi! Podziękowania dla wolontariuszy
Reklama Reklama

Piątek (1 kwietnia) był na hali MOSiR Rumia bardzo radosnym dniem. Wolontariusze, którzy pomagali w Sztabie Miejskim w Rumi podczas 30. Finału WOŚP, otrzymali podziękowania od władz miasta. Każdy z nich otrzymał dyplom oraz upominek. 🙂

Z rąk Marcina Kurkowskiego, sekretarza miasta, specjalne wyróżnienia otrzymali: Barbara Niewiedziała, koordynatorka wolontariuszy, Jolanta Król, dyrektor MOSiR Rumia i szefowa rumskiego sztabu WOŚP oraz Grzegorz Kirstein, odpowiedzialny za nagłośnienie podczas imprezy.

fot. MOSiR Rumia

Relację z tegorocznego wydarzenia możecie zobaczyć we wpisie: WOŚP Rumia 2022. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rumi (kliknij, aby przejść).

Galeria zdjęć:

fot. MOSiR Rumia

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej wpisów na blogu zawierających wiadomości, informacje i newsy na temat aktualnych wydarzeń w mieście Rumia znajdziesz w kategorii WIADOMOŚCI (kliknij, aby przejść)

Reklama Reklama
Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 1 =