Wiadomości

Trwa licytacja charytatywna! Rafał Siemaszko przekazał złoty medal Pucharu Polski!

Trwa licytacja charytatywna! Rafał Siemaszko przekazał złoty medal Pucharu Polski!
Reklama Reklama

Były piłkarz MKS Orkan Rumia i obecny zawodnik Arki Gdynia Rafał Siemaszko dokłada swoją cegiełkę do zbiórki środków na leczenie małej Tosi. U dziewczynki wykryto SMA typu 2 – potworną chorobę, która sprawia, że każdego dnia umierają jej mięśnie – najpierw te odpowiedzialne za poruszanie, a później te, dzięki którym Tosia oddycha, a jej serduszko bije.

Na licytację piłkarz wystawił nie lada fant, bo…złoty medal za zdobycie Pucharu Polski! Pan Rafał otrzymał go w 2017 roku, po pamiętnym spotkaniu z Lechem Poznań w barwach Arki Gdynia.

Jest to dla mnie bardzo cenna pamiątka, ale patrząc na potrzeby malutkiej Tosi, która musi uzbierać aż 10 milionów złotych by wrócić do zdrowia, postanowiłem dołączyć swoją cegiełkę tak jak wielu z was to robi aby uśmiech nie zniknął nigdy z jej uroczej buźki – tłumaczy Rafał Siemaszko – Grajmy razem w jednej drużynie dla Tosi, dajmy dzielnej dziewczynce nadzieję na lepsze jutro! – dodaje.

Aukcja odbywa się w specjalnej grupie na Facebooku (kliknij, aby przejść) i zaczęła się od 100 zł. Z racji wartości medalu, ustalona została kwota minimalna, która zostanie ujawniona po jej osiągnięciu. Licytacja trwa do 8 maja 2020 r. do godz. 21:00

(zdjęcie tytułowe: Wojciech Szymański, arka.gdynia.pl)

Zobacz:

Reklama Reklama

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *