Imprezy, kultura i rozrywkaSport i zdrowie

Tymczasem w weekend #1

Tymczasem w weekend #1
Reklama Reklama

Najciekawsze wydarzenia odbywające się w Rumi podczas weekendu od 10 do 12 maja 2019 roku. Co ważne, na wszystkie wejdziecie całkowicie za darmo! 🙂


1. Casting do projektu Rumski Wokal 2019 (10 maja 2019 r.)

rumski wokal, casting, miejski dom kultury, spiew, rumski idol, spiewanie rumia, konkurs rumia

Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza wszystkich kochających śpiew na kolejną edycję projektu Rumski Wokal.

Szczegóły: wpis na TymczasemWRumi.pl

2. Wycieczka rowerowa MDK Rumia (11 maja 2019 r.)

mevo, rower, pijany rowerzysta, sopot

Miejski Dom Kultury w Rumi oraz Grupa Rowerowa “SZPRYCHY” zaprasza na 25 sezon Wycieczek Rowerowych z MDK Rumia! Trasa : WYB DĘBOGÓRSKIE – KOSAKOWO – PIERWOSZYNO – MECHELINKI – REWA.

Szczegóły: Miejski Dom Kultury w Rumi

3. Rumska Szafa Otwarta (11 maja 2019 r.)

Przyjdź, aby nabyć ciekawe rzeczy w dobrej cenie – ubrania, dodatki, zabawki, starocie, książki, płyty i inne przedmioty. Będzie też rękodzieło, gry i zabawy dla dzieci, pokazy i warsztaty oraz strefa zdrowia i urody.
Szczegóły: wpis na TymczasemWRumi.pl4. Rumia Biega 2019! Biegaj razem z nami! (11 maja 2019 r.)

Impreza odbędzie się w dwóch terminach: 11 i 25 maja (sobota), w godzinach od 10:00 do 11:30. Zbiórka na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, przy ul. Mickiewicza 43 (Boisko boczne Stadionu Miejskiego i Promenada wzdłuż Zagórskiej Strugi).

Jak wskazuje sama nazwa, organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież, dorosłych i starszych do wspólnego biegania. W biegu może wziąć każdy mieszkaniec, bez względu na swoją kondycję czy umiejętności. Podczas wydarzenia nie ma przegranych i pokonanych- wygrywają wszyscy.

Reklama Reklama

Szczegóły: wpis na TymczasemWRumi.pl

5. Darmowe zajęcia fitness w Rumi (11 maj 2019 r.)

Tai Chi, Rodzinna Zumba oraz Gimnastyka 60+. Dom Kultury SM Janowo zaprasza na bezpłatne zajęcia z cyklu "Janowo się rusza, czyli aktywna wiosna!".

Dom Kultury SM „Janowo” zaprasza do Parku Żelewskiego na bezpłatne zajęcia z cyklu „Janowo się rusza, czyli aktywna wiosna!”. Do wyboru będą trzy bloki: Tai Chi, Rodzinna Zumba oraz Gimnastyka 60+.

Szczegóły: wpis na TymczasemWRumi.pl

6. Mecz I Ligi Rugby – RC Arka Rumia – AZS AWF Warszawa (11 maja 2019 r.)

rc arka rumia, rugby rumia, gladiatorki rumia

Serdecznie zapraszamy na kolejny w sezonie mecz I ligi w Rumi! Z powodu remontu bieżni na stadionie MOSiR mecz odbędzie się na boisku przy ul. Gdyńskiej.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/420966358690497/7. Mecz Tenisa Stołowego – I Liga Mężczyzn OTLogistics Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia-KS Spójnia Warszawa (11 maja 2019 r.)

16:00 – 19:00, Hala MOSiR ul.Mickiewicza 49. Wstęp wolny!

8. Puchar Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Kulturystyce i Fitness (12 maja 2019 r.)

kulturystyka fitness, rumia, silownia

12 maja w Hali Widowisko-Sportowej MOSiR Rumia odbędą się zawody kulturystyczne i fitness Puchar Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Będą to pierwsze w historii zawody sportowe tego rodzaju. Mieszkańcom regionu zostaną przedstawione sylwetki sportowe w kategoriach kulturystyki:wagowej, klasycznej, męskiej sylwetki i bikini.

Szczegóły: wpis na TymczasemWRumi.pl

9. Mecz IV ligi: MKS Orkan Rumia – GKS Kolbudy (12 maja 2019 r.)

orkan rumia, oks janowo, piłka nożna rumia
fot. Krzysztof Grajewski

12 maja (niedziela) o godzinie 15:00 rumianie zmierzą się z GKSem Kolbudy. Spotkanie odbędzie się na boisku MOSiR przy ul. Gdyńskiej. Więcej informacji o drużynie MKS Orkan Rumia znajdziecie pod specjalnym tagiem.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 1 =