Dla mieszkańcaKomunikaty

Utrudnienia w ruchu podczas Biegu Tropem Wilczym

Utrudnienia w ruchu podczas Biegu Tropem Wilczym
Reklama Reklama

Informacja prasowa Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni


Zobacz więcej: Bieg Tropem Wilczym w Rumi coraz bliżej!

W dniu 3 marca 2019 r. (niedziela) na terenie Rumi odbędzie się impreza sportowa organizowana przez MOSiR pn. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Żwirki i Wigury, Roszczynialskiego, Wybickiego. Bieg rozpocznie się przy Rondzie Armii Krajowej, a zakończy przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Rumi.

Ulice na trasie imprezy będą zamknięte w godz. 12:00 – 12:20. W czasie zamknięć ulic, zmianie ulegnie trasa linii 86 oraz zakłócone mogą zostać przejazdy na liniach 85, 87 i 173.

Linia 85

Kurs z Rumi Szmelty 04 o godz. 12:04, po planowym przyjeździe na przystanek Starowiejska – Poczta 02, w przypadku zamkniętego przejazdu ulicą Starowiejską, będzie oczekiwał na przywrócenie ruchu.

Linia 86

Kurs z Rumi Dworca PKP 08 w kierunku Dębogórza o godz. 12:06 do przystanku Wybickiego 02, pojedzie objazdem ulicami: Starowiejska Dąbrowskiego, Piłsudskiego, Wybickiego, Derdowskiego, z pominięciem przystanku Starowiejska – Poczta 02. Na trasie objazdu będzie obowiązywał przystanek Dąbrowskiego – Most 02.

Linia 87

Kurs z Janowa SKM 02 o godz. 12:00, po planowym przyjeździe na przystanek Starowiejska – Poczta 02, w przypadku zamkniętego przejazdu ulicą Starowiejską, będzie oczekiwał na przywrócenie ruchu.

Reklama Reklama

Linia 173

Kurs z Chyloni Dworca PKP 04 o godz. 11:51, po planowym przyjeździe na przystanek Starowiejska – Poczta 02, w przypadku zamkniętego przejazdu ulicą Starowiejską, będzie oczekiwał na przywrócenie ruchu.

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 74 = 81