Sport i zdrowie

Uwaga, biegacze! Wiemy kiedy pobiegniemy po nowej bieżni na stadionie w Rumi!

Uwaga, biegacze! Wiemy kiedy pobiegniemy po nowej bieżni na stadionie w Rumi!
Reklama Reklama

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników biegania w Rumi i okolicach! Wykonawca remontu trwającego na stadionie miejskim w Rumi poinformował o przewidywanym terminie udostępnienia nowej bieżni dla mieszkańców.Po przebudowie, na stadionie miejskim przy ul. Mickiewicza w Rumi powstała nowa tartanowa bieżnia, licząca 6 torów. Zgodnie z zapewnieniami, ma być w końcu dostępna niezależnie od warunków atmosferycznych, dzięki budowie odwodnienia. Całość została otoczona nowym ogrodzeniem i odpowiednio oświetlona. Więcej o inwestycji pisałem tutaj (kliknij).

mosir rumia bieznia

Z informacji, które otrzymał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, bieżnia zostanie udostępniona dla biegających już od poniedziałku, 15 lipca. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe, po których nastąpi odbiór obiektu. Szczegóły powinniśmy poznać wkrótce.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *