InwestycjeWiadomości

W Rumi powstanie nowy magazyn wraz z infrastrukturą. Inwestor podpisał umowę.

W Rumi powstanie nowy magazyn wraz z infrastrukturą. Inwestor podpisał umowę.
Reklama Reklama

Trzeba było trochę poczekać, ale nareszcie pojawiły się nowe informacje dotyczące nowego centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Tricity North, o którym pisałem w kwietniu 2019 r..

Zgodnie z najnowszym komunikatem spółki Tricity North, za budowę magazynu wraz z infrastrukturą przy ul. Działkowców w Rumi odpowiada firma Dekpol S.A.. Wartość wynagrodzenia netto emitenta za wykonanie inwestycji została ustalona na poziomie ok. 8% przychodów ze sprzedaży grupy kapitałowej emitenta za rok 2018 (przeliczone wg kursu euro z dnia 3 października 2019 r). Jak podaje serwis money.pl, skonsolidowane przychody ze sprzedaży Dekpolu sięgnęły 837 mln zł w 2018 r. wobec 578,99 mln zł w 2017 r.

fot. Michał (zdjęcie od czytelnika)
fot. Michał (zdjęcie od czytelnika)

Zakończenie przez spółkę realizacji inwestycji oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie ma nastąpić do marca 2020 r. Więcej na ten temat we wpisie: Nowe centrum dystrybucyjne w Rumi.

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.