Dla mieszkańcaWiadomości

Ważne informacje dotyczące MEVO

Ważne informacje dotyczące MEVO
Reklama Reklama

Operator usługi opublikował w poniedziałek (5 sierpnia) kilka ważnych informacji dla użytkowników systemu roweru metropolitarnego Mevo.

  • 14 sierpnia, choć na razie tylko testowo, powróci funkcja rezerwacji! Od tego momentu użytkownicy będą mogli rezerwować rowery trzy razy dziennie, a pojazdy będą czekać przez 5 minut.
  • W przyszłym tygodniu Metropolii zostanie dostarczonych 200 nowych rowerów. Niestety, wciąż nie będzie to pełna flota. Plan produkcyjny zakłada dostawy w kolejnych, najbliższych tygodniach.
  • Dostawy są uzależnione od przeprowadzanych testów i kontroli jakości. Jak tłumaczy operator, jednoślady powinny spełniać najwyższe standardy- tak, by mogły służyć wszystkim jak najlepiej przez kolejne lata.

źródło: Mevo- Rower Metropolitarny / facebook.com


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *