Imprezy, kultura i rozrywka

Wiedźmiński Quest. Przeżyj fantastyczną przygodę w rumskiej Stacji Kultura!

Wiedźmiński Quest. Przeżyj fantastyczną przygodę w rumskiej Stacji Kultura!
Reklama Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza 5 października (sobota) o godzinie 18:15 na biblioteczną grę terenową „Wiedźmiński Quest”.W grze mogą wziąć udział wiedźmini i wiedźminki, w pojedynkę lub drużynowo. Przyjdź, wykaż się odwagą i sprytem, wybierz właściwy eliksir i obroń bibliotekę przed magiczną zagładą! Na wytrwałych i bystrych czekają nagrody ufundowane przez firmę Decathlon Rumia. Jeśli chodzi o zaopatrzenie, warto mieć przy sobie tradycyjny długopis i kartkę lub smartfona z aplikacją “ActionTrack – Mobilne Gry Miejskie, Mobilne Gry Terenowe”. Zgłoszenia drużyn odbywa się elektronicznie, na adres e-mail: zapisy@bibliotekarumia.pl. Ogłoszenie wyników gry nastąpi w poniedziałek (7 października) na fanpage’u oraz stronie internetowej biblioteki.

Tego dnia w Stacji Kultura odbędzie się także spotkanie z grami fabularnymi, w tym z Dungeons and Dragons. Na wszystkich chętnych będą czekać zestawy startowe i mistrz gry!

Obydwa wydarzenia wpisuje się w program Nocy Bibliotek „Dookoła świata”, która odbędzie się w Stacji Kultura 5 października w godz. 17-23. Wstęp wolny.

źródło: pexels.com / Stacja Kultura w Rumi


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *