Wiadomości

Włamał się do lokalu i ukradł sprzęt komputerowy. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Włamał się do lokalu i ukradł sprzęt komputerowy. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Reklama Reklama

29-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego w październiku włamał się do lokalu usługowego i ukradł z niego komputer stacjonarny. Teraz został złapany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.Praca kryminalnych z Wejherowa doprowadziła do zatrzymania 29-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Policjanci ustalili, że to właśnie on odpowiada za włamanie do zakładu usługowego, z którego  ukradł komputer stacjonarny z monitorem o wartości około 8000 zł. Kryminalni podczas zatrzymania sprawcy ujawnili w jego mieszkaniu kradziony sprzęt, który został zabezpieczony i niebawem zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi.

29-latek został wczoraj przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący kradzieży z włamaniem.  Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Zobacz więcej:

źródło: wejherowo.policja.gov.pl


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *