Wiadomości

Właściciele zabytkowych klasyków – zapraszamy na Paradę Niepodległości w Rumi!

Właściciele zabytkowych klasyków – zapraszamy na Paradę Niepodległości w Rumi!
Reklama Reklama

Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Rumi, (już po raz piąty) odbędzie się uroczysta Parada Niepodległości. Nie może na niej zabraknąć zabytkowych pojazdów! Mile widziane pojazdy produkcji polskiej, ale nie tylko.Tak jak opisywałem w poprzednim wpisie dotyczącym parady, przemarsz przez miasto zacznie się około godziny 14:05. Pojazdy muszą ustawić się w korowodzie już wcześniej- maksymalnie do 13:20.

Miłośnicy motoryzacji będą poruszać się wraz z innymi uczestnikami parady: ul. Dąbrowskiego / Józefa Piłsudzkiego, ul. Starowiejską, ul. Dębogórską, ul. Chełmińską, aby zakończyć swój przejazd pod obeliskiem przy ul. Chełmińskiej, około godziny 14:50. Tak jak latach ubiegłych, organizatorzy zapewniają białoczerwone atrybuty i flagi oraz…talony na pyszną grochówkę- bez czekania w kolejce. 🙂

Chętni właściciele zabytkowych pojazdów proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa w formie kliknięcia opcji “wezmę udział” w wydarzeniu na Facebooku: V Klasyczna Parada na 101. rocznicę Niepodległości Polski w Rumi i wklejenie zdjęcia swojego auta w komentarzu, co będzie znaczyło potwierdzenie obecności.


Święto Niepodległości 2019 w Rumi

Święto NIepodległości w Rumi, 2018 r.

Podczas obchodów Święta Niepodległości, 11 listopada, mieszkańcy będą mogli wziąć udział w uroczystej paradzie ulicami miasta. W tym roku czeka nas coś, czego jeszcze w Rumi nie było…Uczestnikom Parady towarzyszyć będzie prawdziwy… czołg! Sprawdź zaplanowane uroczystości i atrakcje! [Więcej informacji]


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *