Wycieczka rowerowa do Zamku Krokowa

rowerowe piatki w rumi

Klub Turystyki Rowerowej „Sama Rama” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” w Rumi zaprasza na wycieczkę rowerową.

Reklama Reklama

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Trasa: Rumia – Zamek Krokowa – Rumia. Trasa, łatwa i przyjemna, dla wszystkich, możliwa do przejechania, bez problemów.

W wycieczce może wziąć udział każdy, czy jest klubowiczem Klubu „Sama Rama”, czy też nie. Osoby nastoletnie – tylko i wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Zbiórka i wyjazd na trasę 27 sierpnia o godz. 9.30. Miejsce: Parking przy Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi Janowie (ul. Stoczniowców 6). W trakcie trwania wycieczki każdego uczestnika obowiązuje regulamin wycieczek (dostępny u organizatora).
Uczestnicy, którzy odebrali klubowe koszulki rowerowe – obowiązkowo w koszulkach klubowych. Mile widziane – posiadanie kasków rowerowych, w czasie trwania wycieczki. Przewiduje się rozpalenie ogniska i pieczenie kiełbasek – sponsorowane. Każdy uczestnik, dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Apeluję o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych uczestników.

Więcej informacji u organizatora:

Reklama Reklama

Prowadzący: Przewodnik Turystyki Kolarskiej PTTK nr 6701 – Roman Łuczak tel. 888 233 200.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *