Wiadomości

Wypadek na ul. Grunwaldzkiej w Rumi – więcej informacji

Wypadek na ul. Grunwaldzkiej w Rumi – więcej informacji
Reklama Reklama

Policja w Wejherowie poszukuje świadków potrącenia kobiety, do którego doszło w sobotę (20 kwietnia) na ul. Grunwaldzkiej w Rumi (DK nr 6). W wyniku wypadku, piesza zmarła na miejscu zdarzenia.

W sobotę (20 kwietnia) po godzinie 17:00 policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 6 w Rumi (ul. Grunwaldzka, na wysokości hotelu Faltom i sklepu Castorama). Funkcjonariusze wejherowskiej drogówki zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalali okoliczności zdarzenia. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca BMW, jadąc w kierunku Gdyni, potrącił kobietę. Piesza przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Niestety, zmarła na miejscu zdarzenia.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie
źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Policjanci sprawdzili także trzeźwość kierowcy. Był trzeźwy. Obecnie śledczy będą zajmowali się szczegółowym wyjaśnianiem  okoliczności tego wypadku. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 58 672 97 53.

Zobacz: Pierwsze informacje o wypadku (wpis z 21 kwietnia 2019 roku) + zdjęcia od czytelnika

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *