BlogRumia na wesoło

Z czego śmieją się mieszkańcy Rumi? (odc. 4): Powrót memów

Z czego śmieją się mieszkańcy Rumi? (odc. 4): Powrót memów
Reklama Reklama

Śmieszne obrazki o Rumi, anegdoty z naszego miasta, memy oraz przeróżne historie, które bawią mieszkańców Rumi. Uwaga! Zalecana jest duża dawka dystansu do siebie.

1. Rumia światową stolicą mody

Kto jest już stary i pamięta jak ulica Dąbrowskiego była najbardziej europejską ulicą w Polsce? Po prawej moda z Londynu, po lewej szwajcarska, zaraz potem ciuszki prosto od modelki z Dojczlandu. To były czasy. #Brrr

2. Kto z Was tak nie miał?

Serio, Dębogórze-Wybudowanie to taki mikro dziki zachód. 🙃☺️ Zobacz we wpisie: “Poszły konie po betonie!” 🙂 Nietypowa wycieczka po Rumi [ZDJĘCIA].

3. Nigdy tego nie zrozumiem.

W ostatnim czasie rozstrzygnęliśmy to raz na zawsze na instagramie Tymczasem w Rumi (zachęcam do obserwowania). Według 92% z Was, nie ma takiej dzielnicy jak Gdynia Janowo. 😉

4. Najgorzej!

Chyba nie ma mieszkańca Rumi, który by nie zrozumiał tego mema. To są właśnie te rzeczy, które zauważasz nawet jak lubisz swoje miasto. Coś jak zostawianie skarpetek na środku pokoju przez partnera – pomarudzisz, ale jednak dalej z nim żyjesz. 😂

5. No i tak to się żyje powolutku. ☺️😁

Jak to sprytnie dodaliście w komentarzach: brakuje jeszcze tylko (po skończeniu remontu) “JAK ONI TO ZROBILI!?”, “GDZIE JA TERAZ MAM PARKOWAĆ?”, “PO CO W OGÓLE TA TRAWA?”.

6. Czy jest coś “zabawniejszego”? 😉

Nie sądzę! O Wejherowie żartował nawet Cyfrowy Polsat. 🙂 Sprawdźcie wpis: Wejherowo w reklamie Plusa i Cyfrowego Polsatu. Czy pojechałbyś tam na wakacje?

Reklama Reklama

7. Kiedyś się uda, wierzę w to.

Staph it, Kosakowo! Stanowczo apeluję. Miasto Rumia i wieś Kazimierz są prawie jak rodzeństwo.

8. Wciąż aktualne!

Mem z 2019 roku, ale dalej aktualny. 🙂 Sprawę śledzę na bieżąco we wpisie: Co dalej z Błoniami Janowskimi?

Jeśli Wam mało, koniecznie sprawdźcie także poprzednie odcinki!

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *