Dla mieszkańcaImprezy, kultura i rozrywka

Zaplanuj ferie zimowe w Rumi!

Zaplanuj ferie zimowe w Rumi!
Reklama Reklama

Ferie zimowe w Rumi coraz bliżej! Poznaliśmy harmonogram zajęć, jakie odbędą się od 11 do 22 lutego. Dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z bezpłatnej oferty miejskich instytucji, zostanie także uruchomione syntetyczne lodowisko.

Akcja Zima 2019

Miasto przygotowało specjalny blok tematyczny, nazwany “Akcja Zima”. Propozycja na ferie zimowe w 2019 roku to atrakcje przygotowanych między innymi przez Stację Kultura, Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi czy Dom Kultury SM Janowo. Dzieci i młodzież w wieku szkolnym będą mogli skorzystać z:

  • bezpłatnych warsztatów,
  • zajęć sportowych i turniejów w przeróżnych dyscyplinach,
  • seansów filmowych,
  • wyjść z opiekunem do kina/teatru/na basen
  • i wielu innych.

Plan zajęć w dużej rozdzielczości znajdziecie pod tym linkiem. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u organizatorów. Udział w zajęciach osób nieletnich wymaga pisemnej zgody prawnych opiekunów.

ferie w rumi 2019, akcja zima 2019, warsztaty, zajęcia, szkolenia, wyjazdy, szkoła, wolne
Akcja Zima 2019 w Rumi

Lodowisko w Rumi

Na czas ferii zimowych (a nawet nieco dłużej) w lutym na boisku ORLIK przy ul. Świętopełka 24 zostanie uruchomione syntetyczne lodowisko. Atrakcja będzie dostępna od 6 do 24 lutego, w godzinach od 10:00 do 20:00 Korzystanie z obiektu będzie darmowe, podobnie jak wypożyczenie łyżew.

Lodowisko w Rumi działa przy ul. Świętopełka 24, od 10:00 do 20:00


Nauka pływania dla dzieci

Tradycyjnie już w okresie ferii MOSiR Rumia organizuje Zimową Szkółkę Pływania dla Dzieci. Nauka odbywać się będzie od poniedziałku do piątku, na pływalni przy ul. Rodziewiczówny 8. Obowiązuje podział na grupy. Koszt udziału to 30 zł (opłata za 10 wejść na basen). Dla dzieci posiadających rumską Kartę Dużej Rodziny przewidziano 50% zniżki.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 58 679 44 09 oraz za pośrednictwem wiadomości e-mail, na adres: plywalnia@mosir.rumia.pl. Więcej informacji znajdziecie na stronie pływalni.

Reklama Reklama
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 13 = 23