Kontakt i współpraca – TymczasemWRumi.pl

Cześć! Jestem Paweł Jałoszewski, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańców, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Moi czytelnicy to żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć na Facebooku!

Znajdziesz tu przede wszystkim: informacje, komunikaty i wiadomości o bieżących wydarzeniach, imprezy i koncerty w mieście Rumia; problemykomentarze i opinie jego mieszkańców.

Sygnały od czytelników

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia na terenie Rumi lub po prostu chciałbyś się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami o mieście, zapraszam do kontaktu!

Współpraca

Moi czytelnicy to żywiołowa i bardzo aktywna społeczność, do której zwracam się przede wszystkim jako kolega i wieloletni mieszkaniec. To dzięki niej o wielu tematach po raz pierwszy przeczytacie właśnie na TymczasemWRumi.pl i dopiero po publikacji na blogu rozpowszechniane są przez inne lokalne i ogólnopolskie media.

W ramach projektu Tymczasem w Rumi bardzo często współpracuje z miejskimi instytucjami oraz lokalnymi firmami przy promocji eventów i wydarzeń. Jeśli organizujesz ciekawą akcję na terenie miasta – napisz, jestem w stanie pomóc dotrzeć do mieszkańców! 

  • Paweł Jałoszewski Tymczasem w Rumi blog Wiedza o Rumi

Wywiad w biuletynie miejskim „Rumskie Nowiny”:

Wywiad w telewizji TTM – Twoja Telewizja Morska:

Wywiad dla bloga “Kalejdoskop Myśli”

Zobacz: Wywiad dla bloga “Kalejdoskop Myśli”