10 urodziny rumskiego „Pasjonata”

10 urodziny rumskiego „Pasjonata”
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza 26 listopada o godz. 18:00 na 10 urodziny Stowarzyszenia Artystów „Pasjonat”. 

Wystawa i wernisaż pt. „ Artyści o Sztuce”

Temat tegorocznej, jubileuszowej wystawy niesie ze sobą więcej niż zwykle. Zobaczyć będzie można nie tylko prace rumskich artystów, ale także te dzieła, które ich zachwycają. Dla każdego z nich historia sztuki to przewodnik, do którego wraca się tysiąckrotnie- po wiedzę, po inspirację, po zachwyt i zdumienie. A ponieważ każdy zachwyca się sztuką w inny sposób. To będzie ciekawa podróż, poprzez czas i przestrzeń.

Reklama
Reklama

10 lat Stowarzyszenia Artystów „Pasjonat” 

Stowarzyszenie Artystów Pasjonat powstało na przełomie 2011 i 2012 roku. W maju 2012 zorganizowano pierwszy Rumski Plener Malarski: „Barwy Rumi”, tym samym rozpoczynając wieloletnią współpracę z Miastem Rumia, Miejskim Domem Kultury, rumskimi bibliotekami i szkołami.

Jesteśmy różni warsztatowo, tematycznie, wiekowo i światopoglądowo, a jednak chcemy działać razem i razem pokazywać co stworzyliśmy – bo twórczość to element, który nas jednoczy” – tłumaczą artyści ze stowarzyszenia Pasjonat.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *