26-latek zatrzymany za posiadanie amfetaminy

26-latek zatrzymany za posiadanie amfetaminy
Reklama
Reklama

Wspólne działania kryminalnych z Wejherowa z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zatrzymania 26-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków.Dzięki pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie oraz funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, na czarny rynek nie trafi blisko kilogram amfetaminy. Zatrzymany 26-latek ukrywał ją na swojej posesji, m.in. pomiędzy pustakami leżącymi na palecie w pobliżu domu.

Reklama
Reklama
Narkotyki znalezione przez funkcjonariuszy z Wejherowa. (fot. KPP Wejherowo)

Amfetamina została zabezpieczona do sprawy. Ponadto mundurowi znaleźli i zabezpieczyli na terenie jego posesji wagę elektroniczną.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do wejherowskiej komendy, gdzie noc spędził w policyjnej celi. Został już przesłuchany i  usłyszał zarzuty. 26-latek został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *