44-latek z Rumi zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Narkotyki Rumia Zatrzymanie Wiadomosci Informacje Tymczasem W Rumi

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni zatrzymali 44-letniego mieszkańca Rumi, który posiadał blisko 3 kg narkotyków. Mężczyzna został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama Reklama

Policjanci każdego dnia prowadzą działania związane m. in. ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W trakcie takich działań gdyńscy kryminalni zatrzymali do kontroli kierującego osobową Toyotą.

Podczas legitymowania funkcjonariusze wyczuli zapach marihuany. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Mundurowi znaleźli u niego marihuanę oraz biały proszek. Mieszkaniec Rumi przyznał się funkcjonariuszom, że w zawiniątkach jest amfetamina i kokaina. W miejscu zamieszkania 44-latka kryminalni znaleźli kolejne niedozwolone substancje. Zabezpieczone narkotyki, blisko 3 kg zostały przekazane do badań biegłemu. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli ponad 150 tys. zł.

Narkotyki Rumia Zatrzymanie
44-latek z Rumi został zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków (źródło: KMP w Gdyni)

Stróże prawa przewieźli mężczyznę do policyjnej celi. Usłyszał zarzuty i zostanie doprowadzony do sądu. Prokurator i policjanci wnioskują o jego areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu 10 lat więzienia.

(źródło: KMP w Gdyni)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *