Rumia KryminalnieWiadomości

46-latek aresztowany za “znaczną ilość narkotyków”

46-latek aresztowany za “znaczną ilość narkotyków”
Reklama Reklama

Kryminalni z Rumi zatrzymali 46-latka, u którego znaleziono około 370 porcji handlowych narkotyków. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W poniedziałek (15 listopada) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Rumi zatrzymali 46-letniego mężczyznę. Po przeszukaniu jego garażu, mundurowi zabezpieczyli 200 tabletek (MMC oraz izomeru flouoroetamfetaminy), a także amfetaminę i nowe substancje psychoaktywne o wadze ponad 50 gramów. Narkotyki zostały przez policjantów zabezpieczone do sprawy i badań przez biegłego specjalistę. Jak podają funkcjonariusze, sprawca posiadał łącznie blisko 370 porcji handlowych narkotyków.

fot. KPP Wejherowo

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu, usłyszał także zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. Wobec 46-latka został zastosowany środek zapobiegawczy w postali policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 7 = 3