Dni Redy 2024. Darmowe koncerty i atrakcje

Dni Redy 2023 Festyn i koncerty
Reklama
Reklama

Początek czerwca to dobry czas dla fanów polskiej muzyki w Małym Trójmieście Kaszubskim. Przed nami największe muzyczne święto w Redzie: Dni Redy 2024. Znamy atrakcje i artystów, jakie zaplanowano w ramach zbliżającego się wydarzenia.

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Reklama
Reklama

Dni Redy 2024

Tegoroczne Dni Redy odbędą się 15 czerwca (sobota), na Stadionie MOSiR przy ul. Łąkowej. Wśród atrakcji zapowiedziano m.in. Festiwal Dmuchańców oraz koncerty artystów: Blue Cafe, Bryska i Magic of the Queen. Start o godzinie 12:00. Wstęp wolny!

Dni Redy to koncerty i atrakcje dla mieszkańców. (fot. Fabryka Kultury w Redzie, archiwum)

Dni Redy 2024: Blue Cafe

Blue Cafe to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej laureaci wielu prestiżowych nagród. Zespół został stworzony przez skrzypka i kompozytora Pawła Rurak-Sokala, istnieje od 1998 roku. Trzon zespołu stanowią: Paweł Rurak Sokal (kompozycje, instrumenty klawiszowe, gitara), Dominika Gawęda (wokal i teksty), Sebastian Kasprowicz oraz współpracujący na stałe z zespołem Michał Grott, Łukasz Sztaba oraz Kamil Kukla.

Dni Redy 2024: Bryska

 Piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Ukończyła londyńską szkołę muzyczną The Institute of Contemporary Music Performance, uzyskując dyplom technika na profilu Music Performance. W 2021 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Magic Records. 9 kwietnia tego roku wydała swój debiutancki singel „Naiwna”. Popularność przyniósł jej utwór „Panika”, który dostał się do propozycji Gorącej 20 Radia Eski, oraz remiks piosenki „„Lato (pocałuj mnie)” autorstwa Mandeego, który stał się jej pierwszym nagraniem notowanym na liście przebojów AirPlay-Top.

Na scenie usłyszymy takie hity jak: „Odbicie”, „Lato(pocałuj mnie)”, „Mam kogoś lepszego” czy „Obca”. Najwięksi fani artystki będą mogli spodziewać się również utworów z pierwszych albumów studyjnych.

Dni Redy 2024: Magic of the Queen

Hity takie jak: „Bohemian Rhapsody”, „We are the champions”, „A kind of magic”, „We will rock you”, “I want to break free” to tylko niektóre z propozycji Magic of the Queen. Magic of the Queen – live tribute show to efekt pasji jaką jest dla nas muzyka i hołd dla legendy Freddiego Mercury i zespołu Queen. Magic of the Queen to zespół coverowy ze Szczecina grający koncerty na terenie całej Polski i za granicą.

Dni Redy 2024: godziny występów

  • 12:00 – 20:00 – Festiwal Dmuchańców, strefa gastronomiczna, stoiska
  • 12:00 – Zlot Aut Elektrycznych

Wejście na teren imprezy masowej, czyli strefy koncertowej rozpocznie się o godzinie 17:30.

  • 18:00 – Koncert: Magic of the Queen
  • 19:45 – Koncert: Bryska
  • 21:30 – Koncert: Blue Cafe

Jak zastrzegają organizatorzy, podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Wydarzenia odbywają się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, ul. Łąkowa 59. Koncerty będą miały miejsce na boisku w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu, natomiast dmuchańce i wystawców będzie można spotkać przy samym stadionie.

Wjazd od strony ulicy Olimpijskiej, Gdańskiej lub Obwodowej. Parking – przy ul. Olimpijskiej, wzdłuż ul. Łąkowej oraz na terenie Powiatowego Zespołu Szkół vis-a-vis stadionu.

Święto Sportu podczas Dni Redy

Z kolei dzień póżniej, w niedzielę (16 czerwca), Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Reda zaprasza na Dzień Sportu, w ramach którego odbędzie się Wojewódzki Mityng Lekkoatletyczny U10, U12, U14, U16. Początek o godzinie 10:00.

Co dzieje się w Rumi?

Chcesz wiedzieć pierwszy o koncertach i ciekawych wydarzeniach w Rumi? Sprawdź kalendarz imprez!

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Dni Redy…niezła perspektywa weekendu się szykuję!!Tym bardziej, że uwielbiam Lemona i Szymona Wydrę i na pewno ze znajomymi zawitamy do Redy😁 Z chęcią zobaczyłabym jeszcze obok wymienionych wykonawców Irę, czy A.Piasecznego, może za rok???😉😃

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *